ما به خودمون باور داریم شما چه طور؟

ما به خودمون باور داریم شما چه طور؟
3.62 از 5 بوسیله 90 رای
شما چه قدر به این جمله باور دارید؟ چه قدر به خودتون باور دارید؟ اصلا باور داشتن خودمون یعنی چی؟

به خود باور داشتن راز موفقیت است.

 

شما چه قدر به این جمله باور دارید؟ چه قدر به خودتون باور دارید؟ اصلا باور داشتن خودمون یعنی چی؟

 

خودمون رو باور داشتن یعنی انقدر از هدفم مطمئن باشم که بدونم حتما یه روزی و یه جایی بهش می رسم. نه تنها به هدفم علاقه مندم بلکه از اون مهم تر به هدفم متعهدم. وقتی آدم به هدفش علاقه مند باشه ممکنه بعضی وقتا از زیرش در بره یا کم کاری کنه. اما شما وقتی به هدفتون متعهد می شید دیگه باید تمام تلاشتون رو بکنید که هرطور شده و به هر سختی که شده به هدفتون برسید.

 

خبببب، حالتون چه طوره اهورایی های عزیز؟ در نبود ما چه کارها کردید؟ ما که شدیدا درگیر دوره های آموزشی و مشاوره و ... برای شما عزیزان هستیم. الان هم با کلی سورپرایز اومدیم.

 

سورپرایز اول اینکه

از امروز یعنی یکم بهمن تا دهم بهمن ماه، تمام دوره هامون تخفیف خورده و اگر توی این مدت ثبت نام کنید میتونید ده درصد روی هر ماه تخفیف بگیرید.

 

سورپرایز دوم اینکه

برای 15 روز اول فروردین یه برنامه ی توپ داریم که هم شامل مشاوره و برنامه ریزی هست هم جمع بندی و آموزش و کلی چیزای باحال دیگه که توی ماه اسفند مفصل دربارش توضیح میدم.

 

سورپرایز سوم اینکه

هفته آینده یک پست عالی داریم درباره نحوه خوندن لغات برای کنکور منحصرا زبان

 

سورپرایز چهارم اینکه

هر هفته یک درس رایگان از کتاب vocabulary in use سطح advanced رو در کانال تلگرامی منتشر می کنیم که با هشتگ #vocab_in_use میتونید پیداشون کنید.

 

و اما سورپرایز آخر اینکه

قراره یه سری آموزش و مطلب و چیزهایی مربوط به زبان و آموزش و ترجمه و ... برای بعد از کنکورتون آماده کنیم که دانشگاه هم که رفتید همچنان یار اهورا باشید و از مطالبی که در اختیارتون میذاریم استفاده کنید.

 

امروز رو فقط اومدیم بهتون یه سلامی بکنیم و بگیم که ما هستیماااا. داریم براتون کلی چیزای خوب آماده میکنیم. تازه یکی از سورپرایز ها رو هم نگفتیم هنوز. شما هم محکم درستون رو بخونید و توی کانال تلگرامی ما رو دنبال کنید.

 

 

با ما همراه باشید و با عضویت در کانال رسمی گروه زبان اهورا از آخرین مطالب در سریع‌ترین زمان مطلع شوید.

 

نظرات خود را بیان کنید

لطفا منتظر بمانید

لطفا چند لحظه منتظر بمانید...