برای کنکور منحصرا زبان از چه منابعی استفاده کنم؟

برای کنکور منحصرا زبان از چه منابعی استفاده کنم؟
3.86 از 5 بوسیله 815 رای
همون طور که شاید همگی شماها درجریان باشید، کنکور منحصرا زبان، هیچ منبع مشخصی نداره. این جمله رو بارها و بارها شنیدیم. و شاید با شنیدن این جمله خیلی هاتون نگران و سردرگم شده باشین. درسته؟ اینکه کنکور منحصرا زبان، مثل کنکور های تجربی و ریاضی و انسانی هیچ منبع معرفی شده ای از سمت سازمان سنجش نداره خب طبیعتا نگران کننده هست و باعث میشه ندونیم چی بخونیم یا اگرم کتابی می­خونیم بهش مطمئن نباشیم. حتما براتون پیش اومده که وقتی از منبعی که دارید میخونید مطمئن نیستید یا حس می کنید چیزی از این بهتر هم ممکنه باشه، تمرکزتون رو از دست میدید و نمیتونید خوب درس رو متوجه بشید.

سلام بچه ها. حالتون چه طوره؟ همه چیز بر وفق مراده؟

حال درس ها و کنکورتون چه طوره؟ خوب پیش میره؟

انشاءالله که همه چیز عالیه عالی باشه.

 

همون طور که شاید همگی شماها درجریان باشید، کنکور منحصرا زبان، هیچ منبع مشخصی نداره. این جمله رو بارها و بارها شنیدیم. و شاید با شنیدن این جمله خیلی هاتون نگران و سردرگم شده باشین. درسته؟ اینکه کنکور منحصرا زبان، مثل کنکور های تجربی و ریاضی و انسانی هیچ منبع معرفی شده ای از سمت سازمان سنجش نداره خب طبیعتا نگران کننده هست و باعث میشه ندونیم چی بخونیم یا اگرم کتابی می­خونیم بهش مطمئن نباشیم.

حتما براتون پیش اومده که وقتی از منبعی که دارید میخونید مطمئن نیستید یا حس می کنید چیزی از این بهتر هم ممکنه باشه، تمرکزتون رو از دست میدید و نمیتونید خوب درس رو متوجه بشید.

 

 

حالا ما (تیم اهورا) برای اینکه کنکوری های منحصرا زبان، نگران و آشفته و سردرگم نباشین، با توجه به تجربه های خودمون و بررسی کنکورهای منحصرا زبان سالهای گذشته (که درواقع بهترین منبع برای این کنکور هستن)، تصمیم به برگزاری دوره هایی مجازی گرفتیم که در این دوره ها تمام مطالبی که برای کنکور منحصرا زبان نیار دارید، برآورده میشه.

مطالبی که در این دوره ها تدریس میشه شامل گرامر تخصصی، لغات تخصصی، اصطلاحات پر کاربرد، مکالمه های مختلف، افعال دو قسمتی و ریدینگ و کلوز و .... هستن.

یعنی حداقل 95 درصد از مطالبی که نیاز دارید برای کنکور منحصرا زبان در این دوره تدریس و بررسی میشه.

تدریس به صورت فیلم هست و این فیلمها در کانالی تحت عنوان کانال آموزش، برای کسانی که ثبت نام کردن ارسال میشه.

اگر هم جایی از تدریس رو متوجه نشدید یا اشکالی داشتید میتونید از مدرس بپرسید که در اسرع وقت بهتون پاسخ میدن.

 

خلاصه بهتون این اطمینان رو بدم که مطالبی که در این دوره ی آموزشی بهتون آموزش داده میشه خیلی خیلی میتونه به دردتون بخوره.

حالا ممکنه بگید اگه شرکت کردیم و نخواستیم ادامه بدیم چی؟

برای اینجاش هم راه حلی داریم. ما هزینه رو ماه به ماه از شما دریافت می­کنیم. پس اگر یک ماه شرکت کردید و نخواستید ادامه بدید، میتونید برای ماه بعد ثبت نامتون رو تمدید نکیند.

توی این اوضاع که کنکور منحصرا زبان هیچ منبع مشخصی نداره، ما سعی کردیم در کنارتون باشیم و تا جایی که میتونیم بهتون کمک کنیم.

 

 

 

راستی بچه ها، فراموش نکنم بگم که، هرکسی که برای این دوره دوستانش رو هم معرفی کنه و شرکت کنن، به ازای هر نفر میتونه 10 درصد تخفیف بگیره.

 

 

برای ثبت نام توی این دوره ی بی نظیر، شما میتونید با این شماره تماس بگیرید:

09179895298

 

یا به آیدی تلگرام زیر مراجعه کنید:

@S_Hajipoor

 

 

یادتون نره توی کانالمون هم عضو بشید تا با عضویت در کانال رسمی گروه زبان اهورا از آخرین مطالب در سریع‌ترین زمان مطلع شوید. و همچنین از مطالب آموزشی خوبی که در کانال قرار می­گیره استفاده کنید.

نظرات خود را بیان کنید

لطفا منتظر بمانید

لطفا چند لحظه منتظر بمانید...